Hotel Puławska Residence oddalony jest o 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Ten nowoczesny hotel oferuje 197 pokoi z szeregiem udogodnień. W pokojach znajdują się drewniane meble, a kolorystka utrzymana jest w ciepłych odcieniach. Dodatkowo, w budynku mieszczą się m.in. restauracja, lobby bar, sala fitness.

Nocleg w Warszawie

Trzygwiazdkowy hotel Puławska Residence oferuje zarówno eleganckie pokoje, jak i luksusowe apartamenty. Bardzo dużym atutem jest jego lokalizacja – 5 km od największego portu lotniczego kraju – Lotniska Chopina, dzięki czemu możemy szybko i bezproblemowo dostać się do hotelu po przylocie. Jednocześnie w hotelu możemy odpocząć czy popracować w ciszy.  To idealne miejsce do spotkań biznesowych czy rodzinnego odpoczynku. Dla rodzin z dziećmi hotel oferuje specjalne udogodnienia – łóżeczka, krzesełka do karmienia, kolorowanki i kredki, podesty do łazienek, wanienki, nocniki, kącik dla dzieci w restauracji, zabezpieczenia kontaktów,

 

Konferencje w Warszawie

Hotel Puławska w swojej ofercie posiada również obsługę konferencji, bankietów, spotkań na najwyższym poziomie. Do wyboru mamy osiem sal konferencyjnych z klimatyzacją, urządzonych zgodnie z najnowszymi standardami. Największa sala ma powierzchnię 270 m2 i posiada 300 miejsc. Podczas rozmowy z koordynatorem, można przekazać wszystkie swoje wymagania, by wydarzenie spełniało nasze oczekiwania, a samo wydarzenie było skrojone na miarę.

Restauracja w hotelu

W Puławska Residence znajduje się Restauracja Liwia oferująca bogate menu.  Słynąca z obsługi na najwyższym poziomie i wyrafinowanego smaku restauracja organizuje wesela, imprezy okolicznościowe – chrzciny, komunie, studniówki, urodziny itp., imprezy firmowe.