Hotel Tobaco położony w Łodzi powstał w dawnej fabryce wełny, która w czasach powojennych była siedzibą Wytwórni Papierosów – stąd nazwa obiektu. Hotel został stworzony dla biznesu, łączy w sobie architekturę industrialną z nowoczesnymi, loftowymi wnętrzami. Jest także idealnym miejscem na pobyty nie tylko biznesowe, ale i turystyczne.

Noclegi w Łodzi

Niewątpliwymi zaletami Hotelu Tobaco są lokalizacja w centrum miasta oraz bliska odległość od najważniejszych punktów -Hali Atlas Arena, Lotniska Lublinek, Dworca PKP/PKS Łódź Kaliska oraz Hali Targowej EXPO.

Hotel Tobaco oferuje zarówno pokoje jednoosobowe, jak i dwuosobowe o różnych standardach. Mamy do wyboru pokoje Standard, Deluxe, Komfort oferujące różne udogodnienia. Warto dodać, że mamy także pokój specjalnie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Standardowym wyposażeniem pokoju są internet, deska do prasowania, żelazko, duże łóżko, telefon, prysznic lub wanna, telewizor z płaskim ekranem, biurko, szafa, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki. W pokojach Deluxe mamy dodatkowo część wypoczynkową, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do wyboru mamy 115 komfortowych pokoi, których wnętrza były wielokrotnie nagradzane. Do naszej dyspozycji jest także bezpłatna strefa relaksu – sauna fińska, mini siłownia. Nasz pojazd możemy zaparkować na bezpiecznym, monitorowanym parkingu na dziedzińcu hotelowym.

W Hotelu Tobaco znajduje się Restauracja u Kretschmera oferująca dania kuchni polskiej, niemieckiej, rosyjskiej, żydowskiej. Urozmaicona oferta gastronomiczna sprawia, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Konferencje w Łodzi

Hotel Tobaco oferuje 7 nowoczesnych sal, a także centrum konferencyjne o powierzchni około 300 m2. W hotelu organizowane są ogólnopolskie konferencje, spotkania biznesowe, warsztaty, szkolenia. Zestawy lunchowe dostosowywane są do indywidualnych potrzeb. Do wyboru mamy salę złotą, srebrną, żółtą lub zieloną, w których znajduje się nagłośnienie, projektor multimedialny, ekran, flipchart, salę czerwoną lub fioletową z telewizorem LCD z kablami VGA/HDMI oraz flipchartem bądź salę niebieską z flipchartem.

Za dodatkową opłatą możemy wypożyczyć również laptop, dodatkowy projektor, pointer, podest, kabinę symultaniczną.

Wyposażenie dodatkowe (np.: laptop, dodatkowy projektor i flipchart, pointer, podest, kabina symultaniczna) jest opcją dodatkowo płatną.